Zdrowia, pogody ducha i emocji z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

2012-04-25 Warszawa Prezentacja trasy 69 Tour de Pologne w warszawskim Hotelu Mariott. Fot. Wojtek Szabelski / freepress.pl freepress.pl agencja fotograficzna skr. poczt. 116 87-100 torun 1 www.freepress.pl redakcja@freeprress.pl tel. + 48 601 68 21 31

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się nadejścia 2018 roku pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Życzę Wam wszystkim, by ten magiczny okres był przepełniony rodzinnym ciepłem, serdecznością i nadzieją. By świąteczny stół okazał się miejscem, przy którym spotkamy naszych najbliższych w jak najlepszym zdrowiu oraz miłość, zrozumienie i dobre słowo. Byśmy znaleźli czas na szczery uśmiech, ale i refleksję, pozwalającą przypomnieć sobie, co jest w życiu najważniejsze. Niech w naszych domach panuje radość, szczęście i dostatek.

Jako człowiek sportu nie mogę sobie odmówić złożenia Państwu życzeń przeżywania w 2018 roku pięknych emocji, dostarczanych nam przez naszych bohaterów boisk, tras i hal. Obyśmy jak najczęściej cieszyli się z sukcesów, a porażki przeżywali z godnością.

Życzę też Państwu realizacji wszelkich planów zawodowych i prywatnych, a nade wszystko – zdrowia, pogody ducha i tego, byśmy w przyszłym roku spotkali się w co najmniej takim samym gronie, jak teraz.

Wszystkiego najlepszego!