Witajcie na mojej nowej stronie internetowej!

Postanowiłem ją stworzyć, aby móc dzielić się z Wami swoimi pasjami. Największą z nich od zawsze było kolarstwo. Od dziecka marzyłem o wspaniałych rowerach i wielkich wyścigach. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy udało się urzeczywistnić marzenia. Zostałem wicemistrzem olimpijskim, dwukrotnym medalistą mistrzostw świata, a później pierwszym polskim kolarzem zawodowym. Po zakończeniu kariery zająłem się promocją kolarstwa i organizacją Tour de Pologne. Tę upadającą imprezę w krótkim czasie udało się rozwinąć do wspaniałego wyścigu, który należy dziś do kolarskiej ligi mistrzów i jest stawiany na równi z największymi wyścigami świata.

Poprzez tę stronę chciałbym udostępnić Wam fotografie z dawnych wyścigów, filmy z największymi sukcesami i historie, których być może nie znacie. Chciałbym również odsłonić nieznane kulisy Tour de Pologne, podzielić się ciekawostkami dotyczącymi organizacji wyścigu. Ale chciałbym podzielić się także moimi innymi pasjami. Będziecie mogli liczyć na piękne zdjęcia koni, które są moją wielką miłością oraz fotografie z podróży, których jestem wielbicielem. Podzielę się z wami swoimi odkryciami dotyczącymi zdrowego i aktywnego trybu życia, dzięki którym zachowuję świetną formę.

I oczywiście będę Was informował o aktualnych przygotowaniach do najważniejszych kolarskich imprez Lang Team! Mam nadzieję, że z chęcią będziecie tu zaglądać.