To były piękne urodziny! A teraz – do pracy!

Chciałbym wszystkim podziękować za naprawdę ogromną liczbę życzeń urodzinowych, które wczoraj dostałem. Za te osobiste, telefoniczne, za wszystkie wiadomości. Oraz za wegański tort od Arche Hotel Poloneza Grupa ARCHE! To daje mi jeszcze więcej siły do działania, a przede mną kolejne miesiące bardzo intensywnej pracy. Przed nami wyścig Tour de Pologne oraz TdP Junior i ORLEN TdP Amatorów, a we wrześniu jeszcze ORLEN Wyścig Narodów i dwukrotnie ORLEN Lang Team Race.

Chciałbym podsumować też mój dzisiejszy dzień, który obfitował w wiele wrażeń i spotkań.

W Przemyślu spotkałem się z Wicemarszałkiem Województwa Podkarpackiego Piotrem Pilchem i Prezydentem Przemyśla Wojciechem Bakunem. Udaliśmy się do Centrum Pomocy Humanitarnej, gdzie od kilku miesięcy jest udzielana pomoc uchodźcom. Pomaga się tam nawet 50 tysiącu osobom dziennie! Wielka liczba. W tym samym miejscu rozmawiałem z wiceprezes największej kuchni polowej w Europie, czyli World Central Kitchen, panią Clarissą Balatan.

Odbyłem też spotkanie w Dynowie, gdzie z Zygmunt Frańczak – Burmistrz Miasta Dynów podpisaliśmy umowę na dwie premie podczas 5. etapu Tour de Pologne. Premię Lotną LOTTO i Premię Górską PZU.

A na koniec, przejechałem jeszcze całą trasę ORLEN Tour de Pologne Amatorów, tak aby mieć wszystko pod kontrolą i dokładnie ją sprawdzić, zanim wystartują tam kolarze. Trasa jest piękna. Towarzyszył mi Prezes Hotel Arłamów Michał Kozak. Zostało jeszcze kilka ostatnich pakietów VIP na wyścig.

Zapraszam!