Moc atrakcji podczas Hubertusa w Barnowie

Hubertus dla dzieci już po raz czwarty zagościł w Barnowie. Elżbieta i Czesław Lang, gospodarze imprezy, zapewnili moc jeździeckich i kolarskich atrakcji dla najmłodszych. Zabawy i konkursy dla najmłodszych, wyścig kolarski dla dzieci o Puchar Czesława Langa, tradycyjna już pogoń za listem oraz poczęstunek przy ognisku – tak w skrócie wyglądał Hubertus dla dzieci w Barnowie. Już po raz czwarty Elżbieta i Czesław Lang zorganizowali wspaniałą imprezę, która łączy dwie pasje – kolarską i jeździecką. Chcemy promować zdrowy, aktywny tryb życia, a tego typu wydarzenia doskonale się do tego nadają – mówi dyrektor Tour de Pologne.

W sobotę w Barnowie zjawiło się mnóstwo osób, dla których konie i rowery są prawdziwą pasją. Nie zabrakło oczywiście najmłodszych, którzy brali udział w konkursach i zabawach. Mieli także możliwość zwiedzania stajni, obcowania z końmi, a także jazdy konnej pod okiem instruktora. Ważnym punktem programu był kolarski wyścig o Puchar Czesława Langa, a także pościg za lisem. Przed rokiem najlepszy w tej zabawie okazał się właśnie Czesław Lang i tym razem to on odgrywał rolę lisa uciekając konno przed goniącymi.

Hubertus w Barnowie to nie tylko promocja jeździectwa i kolarstwa, to była także znakomita okazja do integracji środowiska. Udało się znakomicie, bo dopisali uczestnicy, pogoda, a także humory.