Gratulacje dla zwycięzców konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 74. Tour de Pologne”

Start to Tarnowskie Góry, Premia – Bielsko–Biała, a Meta – Zabrze. Wiecie, co łączy te miasta? Fakt, że każde z nich zostało laureatem konkursu na „Najpiękniejsze Miasto 74. Tour de Pologne”. Uroczysta konferencja prasowa odbyła się w Biznes Klubie ARENY ZABRZE. Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję!

GRU_2803

To był wyjątkowy dzień, a ja znowu poczułem, że robimy coś dobrego. Konkurs zaczyna się naprawdę fajnie rozwijać. Czuć, że pomysł się przyjął, a za rok może być jeszcze ciekawiej. Pojawili się znamienici goście, wśród nich legendarny piłkarz Włodzimierz Lubański i świetny kolarz Bartosz Huzarski. Było też mnóstwo prezydentów i przedstawicieli miast. Sceny, w których zwycięzcy sprzed roku wręczali puchary tym, którzy okazali się najlepsi teraz, były naprawdę piękne. Swoją drogą, wybór był bardzo trudny, bo poziom profesjonalizmu z naszych miast partnerskich był naprawdę bardzo wysoki.

GRU_3810

Najbardziej cieszę się jednak z tego, że poprzez taki konkurs kolarska rodzina jest jeszcze bliżej siebie. Całe lata mogliśmy tylko zazdrościć Włochom czy Francuzom takich imprez, a teraz mamy to u siebie. Coś pięknego i ważnego. Podziękowałem wszystkim za to, bo bez partnerów w postaci miast, samorządów, sponsorów, mediów i kibiców, nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu. Raz jeszcze: dziękuję!

GRU_4442